MARIN WOLF RIDGE 2017

MARIN BIKES představuje revoluční horské kolo Wolf Ridge určené pro ty nejnáročnější. Po pětiletém vývoji ve spolupráci s firmou Naild dává na trh kolo s patentovaným odpružením, které má unikátní jízdní vlastnosti.

Celoodpružená kola

Celoodružená kola s modely o zdvihu od 100 mm po ultimativních 250 mm s průměry kol 26, 27.5 a 29 palců.

Horská kola

Kola pro milovníky XC univerzálů s pevnou zadní stavbou. Široké portfolio modelů postavených na karbonových rámech, titanu, oceli i rámech z hliníkových slitin.

Silniční a cyklokrosová kola

Kola pro milovníky nadsvětelných rychlostí a mezigalatických letů. Hliníkové, karbonové i ocelové rámy a raketové motory v základní výbavě.

Treková a městská kola

Je libo stylový městský kočkolap, cykloturistickou mašinu či prostě jen tak kolo na výlet k vodě? Tohle je kategorie, ktero jste hledali.

Dámská kola

Myslíme i na naše dámy, kudy chodíme. Výsledkem naší práce na kole dámám na míru je naše kolekce kol s dámskou geometrií (WFG).

Dětská kola

Superkvalitní dětská a juniorská kola se zeslabovanými hydroformovanými rámy ve velikostech od 12 do 26" dostupná v klučičím i holčičím střihu.

Technické informace

Zaměřeno na ženy (WFG)

Zaměřeno na ženy (WFG)

WFG - The Women's Fit Geometry (dámská geometrie), která je něčím víc než jen modifikací rámu. Vývojáři navrhli rám kola pečlivě tak, aby spolu s vybavením a ...

Design a technologie rámů

Design a technologie rámů

Rám je pro kolo tím, čím je kvalitní základ pro dům - vše ostatní jsou nahraditelné části. Naším cílem při návrhu rámů je volba materiálů, profilů a ...

Quad Link 3.0

Quad Link 3.0

Třetí generace vysoce ceněného Marin Quad-Link systému odpružení - nový Quad 3.0 systém dosahuje výrazného zvýšení výkonu při zachování klíčových ...

Materiály

Materiály

Marin Bikes rámy kombinují nejkvalitnější materiály s nejlepšími výrobními procesy na všech úrovních.

Široký sortiment jízdních kol kultovní americké značky Marin Bikes narozené roku 1986 ve slunné Kalifornii pod Mt. Tamalpais.